Censorkorpset for Erhvervsøkonomi

Navn, uddannelse og titel Postnr. og by
Adam  Lindgreen, Ph.d. - Professor & Institutleder 2680 Solrød Strand
Alexander  Carnera, Ph.d. - Ekstern lektor og forfatter 1874 Frederiksberg C
Alexander Peter  Josiassen, PhD - Professor, Center Director 2300 København S
Allan  Mortensen, Ph.d. - Director 4000 Roskilde
Allan Bruce Corfitsen, Kandidat - HR-chef 4000 Roskilde
Allan Jøsendal Kjeldbjerg, Master - Administrerende Direktør 8370 Hadsten
Anders  Bordum, Ph.d. - Lektor 2000 Frederiksberg
Anders  Due, Kandidat - cand.merc., ekstern lektor 2960 Rungsted Kyst
Anders  Günzel-Jensen, Kandidat - Specialkonsulent 8250 Egå
Anders  Iversen, Kandidat - Senior Sustainability Specialist 8250 Egå
Anders  Milhøj, cand stat et scient, lic stat - Professor 2870 Dyssegård
Anders Ørgaard, Ph.d. - Professor, cand.jur. 8230 Åbyhøj
Anders Bille Jensen, Ph.d. - Forretningsudvikler 2660 Brøndby Strand
Anders Deth Hesselholt, Kandidat - Chefkonsulent 9380 Vestbjerg
Anders Otto Nissen  Bech, Cand merc. - Direktør 7100 Vejle
Anders Peder Lysholm Hansen, Kandidat - Adjunkt 9260 Gistrup
Anders Per Vinter Kirkeby, Kandidat - Vice President, HR 1908 Frederiksberg C
Andreas Berg Nielsen, Kandidat - Senior Director 6900 Skjern
Andreas Simon  Kirschbaum, Kandidat - Senior Casualty & Financial Lines Underwriter, cand.jur. 1701 København V
Anette  Broløs, Ph.d. - CEO 5471 Søndersø
Anette Frey  Larsen, Ph.d. - Konsulent, ekstern underviser, Sygeplejerske 2610 Rødovre
Anja  Thrane, Kandidat - Client Director, Partner 2820 Gentofte
Ann Charlotte Stochfleth  Lorenzen, MA in Education - Direktør 2900 Hellerup
Anna Lund Jepsen, Ph.d. - Lektor, cand.merc., ph.d. 5260 Odense S
Anna Marie Krogsbæk Mikkelsen, cand.scient.oecon, MPG - Driftschef 8543 Hornslet
Anne Dühr Martensen Knudsen, Ph.D - Professor, Ph.d. 3060 Espergærde
Anne Granly Vestergaard, PhD - Lektor 1366 København K
Anne Holm Hansen, Kandidat - Adm. direktør, Cand. mag. MPA 3400 Hillerød
Anne Kongsted Krum, Kandidat - Managing Partner 2830 Virum
Anne Louise Strange Vaarby, Kandidat - Lektor og Project Manager 2765 Smørum
Anne Vorre Hansen, Ph.d. - Selvstændig konsulent  2720 Vanløse
Anne Wistrup Holmfred, Kandidat - Faglærer/underviser 2500 Valby
Anne-Marie  Ditlevsen, Cand. Merc-dat - Afdelingsleder 2000 Frederiksberg
Anne-Mette Hjalager, Ph.d. - Professor 8000 Århus C
Anne-Mette Sonne Andersen, Ph.d. - Lektor, Ph.d. 7100 Vejle
Annemarie  Østergaard, Ph.d. - Ekstern lektor 7860 Spøttrup
Annette Bang  Andersen, Kandidat - Cand.merc. 3520 Farum
Annette Friis Agerskov, Kandidat - Direktør og Vice President 7600 Struer
Annette Schiøtt Jensen, Kandidat - CVP HR Business Partner 4300 Holbæk
Arie Dirk  Boon, Ph.d. - Universitetsdirektør, ph.d. 8000 Århus C
Arne Fink Lycke, Cand.merc - Kommunikationsrådgiver 3460 Birkerød
Arne Grønborg Johansen, Cand.psych. - Chefpsykolog 4733 Tappernøje
Arne Vestergaard Knudsen, MBA & HD(R) - Senior Vice President 8270 Højbjerg
Åsa Karin Margareta Persson, Cand.merc. - Change Manager, Cand.merc. 2970 Hørsholm
Åse Gahner Klemmensen, Kandidat - Advokat, ekstern lektor 9800 Hjørring
Asger  Sørensen, Ph.d. - Lektor 1900 Frederiksberg C
Ashok Kumar  Polur Deenadayalan, Kandidat - Commercial & Marketing Officer 1432 København K
Barbara Louise  Melchior, Kandidat - Forsk.bibliotekar, cand.mag. 1220 København K
Benny Johannes  Lyholm, Kandidat - Lead Analyst. Strategy, Innovation and Digitalisation. 2300 København S
Bent  Greve, Ph.d. - Professor 2880 Bagsværd
Bent  Harsmann, Cand.merc. - Forh. direktør 4220 Korsør
Bent Høgsted, cand oecon - Adm. Direktør 8520 Lystrup
Bent  Pedersen, Kandidat - Konsulent 8230 Åbyhøj
Bent  Poulsen, Cand.merc.aud. - Chief Auditor 4573 Højby
Bent Ellef  Warming-Rasmussen, PhD - Lektor 6000 Kolding
Bent Paul  Gringer, Ph.d. - Chefkonsulent 2900 Hellerup
Berit  Møller, Kandidat - Organisations- og ledelseskonsulent 9210 Aalborg SØ
Bersant  Hobdari, Ph.d. - Lektor 2450 København SV
Bettina Damsgård Berg, Kandidat - ekstern lektor 5300 Kerteminde
Billy  Adamsen, Ph.d. - Senior Rådgiver, Adjunkt 2500 Valby
Birgit  Jordansen, Kandidat - ekstern lektor 2300 København S
Birgit Schaldemose Norman, Kandidat - Konsulent 2670 Greve
Birgitte  Glifberg, Kandidat - Selvstændig 2610 Rødovre
Birgitte  Højland, Cand. Negot - Chefkonsulent 8680 Ry
Birgitte Krogh Larsen, Kandidat - Seniorkonsulent og karriererådgiver 8600 Silkeborg
Birgitte Rose  Mogensen, Kandidat - Bestyrelsesmedlem, statsaut. revisor 2300 København S
Birgitte Rousing Svenningsen, Kandidat - Revisionschef 3450 Allerød
Bjarne  Houtved, Kandidat - Salgsdirektør 8660 Skanderborg
Bjarne  Nielsen, Cand.Merc. - Projektchef 5260 Odense S
Bjarne Astrup  Jensen, Kandidat - Lektor 3460 Birkerød
Bjarne Overgaard Brendstrup, Ph.d. - Områdeleder 8210 Århus V
Bjarne Rerup Schlichter, Ph.d. - Lektor 8300 Odder
Bjarne Taulo Sørensen, Ph.d. - Specialkonsulent, ekstern lektor 8000 Århus C
Bjørn  Mathiesen, Kandidat - Ekstern lektor, Cand merc i revision 5210 Odense NV
Bjørn Petersen, Ph.d. - Konsulent 2970 Hørsholm
Bjørn Hove Jensen, Kandidat - Udviklingskonsulent 2990 Nivå
Bjørn Kaare Karsholt, Kandidat - Direktør, Cand.Merc 2770 Kastrup
Bo Cyrill Hasseriis Hansen, Master - Chefredaktør 2820 Gentofte
Bo Lars-Goran Lindkvist, ph.d et dr.merc - Professor  38634 Färjestaden, Sverige
Bo Sandemann Rasmussen, PhD, professor - Professor 8320 Mårslet
Bodil Christine Hornbech Reumert, Kandidat - Direktør, Rainmaking  8240 Risskov
Bolette  Christensen, Cand. psych.,E*MBA - Adm. Direktør 1437 København K
Camilla Heuer Wimmelmann, Kandidat - Moms- og afgiftsrådgiver  9330 Dronninglund
Camilla Inga Kølsen Petersen, Ph.d. - Lektor  8240 Risskov
Camilla Thybo Lassen, eMBA, Cand. merc. - Direktør 9210 Aalborg SØ
Carina Nørby Søndergaard, Kandidat - Selvstændig ledelsesrådgiver  1671 København V
Carit Jacques Andersen, Kandidat - Adm.dir 5220 Odense SØ
Carl Vognæs, Kandidat - Studielektor 5250 Odense SV
Carl Christian Grandjean, Cand mag - Kommunikationsrådgiver 2830 Virum
Carl-Henrik  Nielsen, Master - Lektor 5260 Odense S
Carsten Fode, Kandidat - Advokat 8240 Risskov
Carsten  Høxbro, Cand. Merc - Manager Business Development 6715 Esbjerg N
Carsten  Kusk, cand.merc. - Vice President 8000 Århus C
Carsten  Michelsen, Kandidat - Pensioneret Dommer 9000 Aalborg
Carsten  Skakkebæk, Cand.merc (A) - Direktør, Cand.merc (A) 8520 Lystrup
Carsten Georg Rohde, PhD - Professor 2791 Dragør
Carsten Krogh Gomard, PhD - Bestyrelsesformand, Ph.D. 2840 Holte
Carsten Thobo-Carlsen Mikkelsen, Cand.merc.aud. - Statsaut.revisor 8382 Hinnerup
Carsten Willemoes Jørgensen, Ph.d. Cand.Jur. - Lektor 7100 Vejle
Casper  Jensby, Kandidat - Statsaut. revisor 8270 Højbjerg
Casper  Jørgensen, Master - Strategisk Partner, Nordea Bank 2900 Hellerup
Casper Hasse  Leth, Kandidat - Direktør 8300 Odder
Casper Waad Svane Nielsen, Master - International Sales and Marketing Manager 6000 Kolding
Charlotte Aakerlund, Cand.scient.pol, EMBA - Business Line Manager 2100 København Ø
Charlotte  Christiansen, PhD, cand.oecon. - Professor 8220 Brabrand
Charlotte  Steengaard, Kandidat - Leder af spansk og engelskafdelingen, Studieskolen i København 3520 Farum
Christian  Bertelsen, Kandidat - Kommunaldirektør 8270 Højbjerg
Christian  Farø, Kandidat - Senior Vice President, Institutional Clients 8600 Silkeborg
Christian  Jørgensen, Kandidat - Direktør 2920 Charlottenlund
Christian Kronborg, Ph.d. - Viceinstitutleder 5800 Nyborg
Christian Mathiasen, Kandidat - Bestyrelsesformand og rektor emeritus 8230 Åbyhøj
Christian Carl  Agerholm, Kandidat - Partner 1400 København K
Christian Frank  Madsen, Kandidat - Advokat 2100 København Ø
Christian Hørby Jensen, Master - Teknisk Chef 6040 Egtved
Christian Janner Olesen, cand.merc - Bestyrelsesformand 9560 Hadsund
Christian Preuthun Pedersen, Kandidat - Lektor, Direktør, Bestyrelsesformand 8700 Horsens
Christian Rahbek Bækgaard, Master - Consultant 2830 Virum
Christian Riis Flor, Ph.d. - Professor (mso) 5270 Odense N
Christian Stadil Hahn, Cand. merc. - Direktør 2920 Charlottenlund
Christian Stampe Vinther, Kandidat - Operator 8210 Århus V
Christian Vejlø Teller, Civilingeniør - Director, Cand.Polyt. 7100 Vejle
Christian Wibroe Warming, Master - Ekstern Lektor 2990 Nivå
Christina  Uldum, Kandidat - Lektor 7500 Holstebro
Christina Berg Johansen, Ph.d. - Selvstændig 2800 Kongens Lyngby
Christina Garner Sixhøi, Kandidat - Enterprise Arkitekt  2000 Frederiksberg
Christina Margrethe  Nüssler, cand. merc. - Chefkonsulent 8330 Beder
Claus  Bengtsson, Kandidat - Parter, Direktør 2700 Brønshøj
Claus  Dalager, Kandidat - Statsaut. revisor 8260 Viby J
Claus  Holm, Phd - Lektor, institutleder 2100 København Ø
Claus  Holm, PhD - Professor 8210 Århus V
Claus Kristensen, Cand Merc - Business Accelerator 8660 Skanderborg
Claus  Munk, PhD - Professor 5230 Odense M
Claus  Sejling, Kandidat - Adm. direktør 2820 Gentofte
Claus  Thrane, Ph.d. - Associate Professor 8240 Risskov
Claus Andresen Moltrup, Cand.merc.aud - Adm. Direktør 5230 Odense M
Claus Atke Castberg Bentsen, Kandidat - Translatør, cand.ling.merc. 2000 Frederiksberg
Claus Christian Jensen, Kandidat - Direktør 2200 København N
Claus Durck Hovej, Kandidat - HR chef 2720 Vanløse
Claus Emil Engel Johansen, Kandidat - Advokat (H), ekstern lektor 8240 Risskov
Claus Fræhr Mikkelsen, Kandidat - CFO 3500 Værløse
Claus Godske Jacobsen, Cand. polit., MSc - Ekstern lektor 2770 Kastrup
Claus Thorn Ekstrøm, Ph.d. - Professor 2635 Ishøj
Claus Werner  Nelson, Kandidat - Lektor, chefkonsulent 2950 Vedbæk
Damiana  Rigamonti, Ph.d. - M&A and Business Manager I-10131 Torino, Italy
Daniel  Blum, Kandidat - Managing Partner 4690 Haslev
Daniel  Harritz, PhD - Postdoc 8450 Hammel
Daniel Simon  Babenco, Kandidat - Oversætter, Cand.Ling.Merc 2000 Frederiksberg
Dann Bleeker Pedersen, Kandidat - CIO 8362 Hørning
Dariusz Jerzy  Werner, Master - Strategic Management & Marketing Lecturer 2500 Valby
David Glavind Skovmand, ph.d. - Lektor 4320 Lejre
Dennis van Liempd, Ph.d. - Associate Professor 6000 Kolding
Dennis Jung  Larsen, Cand. Merc. Jur - Afgiftsrådgiver 3320 Skævinge
Dennis Ramsdahl Jensen, Ph.d. - Professor 8370 Hadsten
Desirée Kjær Ballegaard, Kandidat - Direktør 2920 Charlottenlund
Ditte  Hartvig, Kandidat - Group HR Business Partner 9000 Aalborg
Dorte  Strandskov, Kandidat - Selvstændig konsulent 2840 Holte
Dorte  Wier, Kandidat - Advokat  2960 Rungsted Kyst
Dorthe Brandi-Hansen, Kandidat - Senior Advisor, cand.merc. 5600 Faaborg
Dorthe  Serles, Cand. Merc.  - Ekstern Lektor 9670 Løgstør
Dorthe Kristine  Thidemann, Kandidat - Økonomichef 9000 Aalborg
Ea Elizabeth  Roldgaard, Kandidat - Teamkoordinator, Chefkonsulent 2600 Glostrup
Ebbe Rasmussen, Cand. Oecon. - Lektor 8800 Viborg
Ebbe Skoubo Nielsen, Kandidat - Senior Director og ekstern lektor 2920 Charlottenlund
Eigil  Iversen, Kandidat - Direktør 3660 Stenløse
Ejnar Bo Pedersen, Kandidat - Sekretariatschef 5270 Odense N
Elan Lieck Schapiro, cand.merc.aud - Statsautoriseret revisor 2800 Kongens Lyngby
Elena  Shulzhenko, Ph.d. - Assistant Professor 2500 Valby
Elin Steppat Hausle, Kandidat - Partner  3500 Værløse
Elisabeth Broe Christensen, Master - Change Management Consultant 2960 Rungsted Kyst
Elisabeth Krarup Stamer, Kandidat - fhv. Afdelingsdirektør 3230 Græsted
Ellen Bygholm Bjelke, Master - Chefkonsulent 753 Oslo, Norge
Ellen-Margrethe  Soelberg, Kandidat - Lektor, cand.mag. 2300 København S
Elsebeth Rygner, Kandidat - Økonom, ER Consult 2900 Hellerup
Elsebeth Hjortshøj  Rasmussen, cand.jur. - Advokat 8200 Århus N
Erich Kaare  Karsholt, Kandidat - Adm. direktør 2920 Charlottenlund
Erik  Hansen-Hansen, Ph.d. - Lektor 5700 Svendborg
Erik  Møberg, Kandidat - Senior director,  8000 Århus C
Erik Schwensen, Master - Ledelsesrådgiver & -facilitator 7000 Fredericia
Erik Anker  Nielsen, Kandidat - Ejer 4000 Roskilde
Erik Kloppenborg  Madsen, cand merc, Ph.D - Ekstern Lektor 8000 Århus C
Erik Kristian  Sloth, Ph.d. - Ekstern Lektor 8200 Århus N
Erik Kyed Vinkel, Kandidat - Bestyrelsesformand 7100 Vejle
Erik Møllmann Bøye, Lektor cand. oecon - Lektor, cand. oecon 8200 Århus N
Erik Peistrup Mortensen, Kandidat - Ledende tolk, cand.ling.merc. 2200 København N
Erik Qvirin Hansen, Cand.oecon. - Direktør 8240 Risskov
Erik Røj Jørgensen, MBA - Area Sales Manager  6230 Rødekro
Erik Stavnsager Rasmussen, Ph.D. - Lektor 5220 Odense SØ
Erik Steen Matzen Hansen, Kandidat - Fhv. Retspræsident, cand.jur. 2980 Kokkedal
Erik Strøjer Madsen, cand.oecon, Lektor - Lektor 8220 Brabrand
Erik Würtz Knudsen, Cand. Oecon - Adm.direktør, cand.oecon. 5230 Odense M
Erla  Hallsteinsdóttir, Ph.d. - Lektor, dr. phil. 5230 Odense M
Erling  Mortensen, Kandidat - statsautoriseret revisor 8381 Tilst
Erling Carl  Havn, Ph.d. - Ekstern Lektor 1414 København K
Esben  Uhrenholt, Kandidat - Direktør 5800 Nyborg
Esben  Vibe, Cand oecon - Prof. Bestyrelsesmedlem  8250 Egå
Esben  von Holstein, Kandidat - lektor 6400 Sønderborg
Esben Poulsen  Høg, cand.scient.oecon, lektor - Lektor, cand.scient.oecon. 8340 Malling
Esben Sjælborg Jensen, Kandidat - Produktchef 2100 København Ø
Esther Cecilie  Nørregård-Nielsen, Ph.d. - Direktør 1557 København V
Eugenia-Roxana  Ibsen, Kandidat - Translatør & tolk, cand.interpret. 2000 Frederiksberg
Eva Aarris Späth, Kandidat - Læremiddelkonsulent, cand.ling.merc. 8382 Hinnerup
Eva Annette  Roth, cand.polit - Lektor 1415 København K
Fabian Faurholt  Csaba, Ph.d. - Lektor  1307 København K
Femi  Adisa, Master - Enterprise Systems Architect 2500 Valby
Finn  Heintzelmann, Kandidat - Ekstern lektor 8660 Skanderborg
Finn  Kjærgård, Kandidat - Direktør 2000 Frederiksberg
Finn  Olesen, Ph.d. - Professor, Cand. OECON, Ph.D 9370 Hals
Finn  Overgaard, Kandidat - Ekstern lektor, Director 4621 Gadstrup
Finn Sørensen, Kandidat - Statsautoriseret revisor 8240 Risskov
Finn Dich  Samuelsen, Kandidat - CFO 2830 Virum
Finn Dyhr Jensen, Kandidat - Strategisk rådgiver 5210 Odense NV
Finn Holm Thestrup, Kandidat - Lektor 8600 Silkeborg
Finn Høy Houengaard, Master - Partner & Rådgiver 4600 Køge
Finn Sten  Jakobsen, Master - Lektor 8000 Århus C
Flemming Adamsen, Cand.merc.aud, HD-R - Statsaut.revisor 8541 Skødstrup
Flemming  Bahner, Master - direktør og ekstern lektor 4550 Asnæs
Flemming Bonavent Hansen, MBA - COO, MBA 5000 Odense C
Flemming Nytoft  Rasmussen, Cand. polit. - Cand.polit. 2730 Herlev
Flemming Torben Heden Knudsen, Kandidat - Statsaut.revisor 5750 Ringe
Folke  Bjerg, Kandidat - Bestyrelsesarbejde og konsulent 6000 Kolding
Frank Hallundbæk, cand.merc - Direktør, Partner 2900 Hellerup
Frank  Pedersen, Kandidat - Lektor 8240 Risskov
Frank Meier Sørensen, Kandidat - Chefkonsulent 2765 Smørum
Frans Olufson Høyer, Kandidat - Direktør 9000 Aalborg
Frants Jørgen Hougaard  Christensen, Kandidat - Ledelseskonsulent 5771 Stenstrup
Franziska  Günzel-Jensen, PhD, Dr. rer. pol. - Lektor 8250 Egå
Frederik Duus Zachariassen, Ph.d. - Lektor 9220 Aalborg Øst
Gisela Annette Dose Stephansen, Kandidat - Communications  Manager 2920 Charlottenlund
Gitte  Bengtsson, cand.merc. - Seniorkonsulent 3460 Birkerød
Gitte Kjeldsen, cand.oecon - Project Manager 8270 Højbjerg
Gitte  Slotved, cAND.JUR - Juridisk konsulent 9900 Frederikshavn
Gorm Steen  Johansen, Kandidat - Relationschef 2635 Ishøj
Halfdan  Schmidt, Kandidat - P.t. timelærer 9550 Mariager
Hanne  Harmsen, PhD - Vicedirektør 1362 København K
Hanne Røhl Kriegbaum, Kandidat - Global HR direktør (Global HR Director) 8000 Århus C
Hanne Skov  Bertelsen, Kandidat - Lektor 6091 Bjert
Hanne Søndergaard Birkmose, Ph.d. - Institutleder 8240 Risskov
Hans Christian Thomsen, Kandidat - Pens. landsdommer 2100 København Ø
Hans Jørn  Juhl, ph.d. - Professor 8260 Viby J
Hans Michael  Knudsen, Cand. Merc. - Managing Partner 2920 Charlottenlund
Hans Peter  Elmøe, Kandidat - cand.ling.merc. 2690 Karlslunde
Hans Peter  Rasmussen, Ph.d. - Head of Fundraising 2610 Rødovre
Hans Werner Clausen  Beck, Kandidat - Ekstern lektor 3250 Gilleleje
Hans-Enno  Hofeldt, Kandidat - Chefkonsulent 2870 Dyssegård
Hans-Henrik Hansen, Kandidat - Lektor 24955 Harrislee, Deutschland
Heidi  Agen, Kandidat - Økonomidirektør, Statsaut. revisor 8220 Brabrand
Heino Bohn Nielsen, Ph.d. - Professor MSO 2720 Vanløse
Helle  Damm-Henrichsen, Kandidat - chef  7080 Børkop
Helle  Haubro, Kandidat - Erhvervskonsulent 2800 Kongens Lyngby
Helle  Haurum, Ph.d. - Strategic Marketing Advisor 2800 Kongens Lyngby
Helle  Sørensen, Kandidat - Head of Data & AI 8800 Viborg
Helle  Vestergaard, Kandidat - *VP HR 4000 Roskilde
Helle Alsted Søndergaard, ph.d. - Lektor  9520 Skørping
Helle Berg Melgaard, Kandidat - Uddannelseschef 6640 Lunderskov
Helle Kjærgaard Grüner, Kandidat - Head of Research 6000 Kolding
Helle Neimann  Olesen, Kandidat - Lektor 8270 Højbjerg
Helle Vrønning  Dam, Ph.d. - Professor, cand.ling.merc., Ph.d. 8381 Tilst
Henning Boysen, Cand Oecon - Bestyrelses formand 2820 Gentofte
Henning Bach Christensen, Kandidat - Direktør,  2930 Klampenborg
Henning Gerner Mikkelsen, Kandidat - Lektor 9000 Aalborg
Henning Naschou Jensen, Kandidat - Senior partner 2765 Smørum
Henning Otte  Hansen, Ph.d. - Seniorrådgiver 3500 Værløse
Henning Sten Sejer  Jakobsen, Kandidat - M.Sc, EBA 8362 Hørning
Henrik  Bang, Kandidat - Head of Business Development 8240 Risskov
Henrik  Borch, Kandidat - Senior Director 2680 Solrød Strand
Henrik  Carmel, Kandidat - Fagkonsulent 3060 Espergærde
Henrik  Clausen, Master - Afdelingschef & salgschef 6000 Kolding
Henrik  Ellegaard, Cand.merc.aud. - CFO 9400 Nørresundby
Henrik Jensen-Sønderup, Cand. Merc. - Partner 9260 Gistrup
Henrik  Juul, Ph.d. - Advokat, Ph.d. 1401 København K
Henrik Kjær, Master - lektor/ direktør Cortez Aps 8800 Viborg
Henrik Klemmensen, Kandidat - Lektor 7100 Vejle
Henrik  Knak, Master - Partner 3550 Slangerup
Henrik  Kretzschmar, cand.scient.soc. - HR partner 2720 Vanløse
Henrik Ørholst, Kandidat - Erhvervskommentator/senioradvisor/boganmelder 2100 København Ø
Henrik Schaumburg-Müller, Kandidat - Professor emer. 2820 Gentofte
Henrik  Smit, Kandidat - Direktør 8362 Hørning
Henrik  Stensgaard, Ph.d. - Professor 8940 Randers SV
Henrik  Thøgersen, Kandidat - Selvstændig 2635 Ishøj
Henrik  Tornblad, Master - Chefkonsulent 2450 København SV
Henrik  Vestergaard, Kandidat - Direktør 8240 Risskov
Henrik  Vestergaard Andersen, Cand.merc.aud. MTA  - Tax manager, ekstern lektor 9900 Frederikshavn
Henrik  Vistisen, Master - Chefkonsulent, diplomat 2300 København S
Henrik  Welinder, Kandidat - Statsautoriseret revisor 5250 Odense SV
Henrik Dyrehave Rasmussen, Kandidat - Økonomi- og Ressourcedirektør 4800 Nykøbing F
Henrik Erik Ølholm Fuglsang, Kandidat - Direktør 8240 Risskov
Henrik Find  Fladkjær, Ph.d. - Direktør 9310 Vodskov
Henrik Holst Zeltner, Cand. silv., HD - Specialkonsulent 3400 Hillerød
Henrik Lykke Sørensen, Ph.d. - Business Development 8541 Skødstrup
Henrik Morten  Ranum, Kandidat - Nordic Sales Manager 9310 Vodskov
Henrik Ove  Bech, Kandidat - Direktør 2720 Vanløse
Henrik Paludan  Plaschke, Kandidat - Ekstern lektor 9000 Aalborg
Henrik Richardy Christensen, Kandidat - Lektor 8660 Skanderborg
Henrik Selmer Steffensen, Master - Salgsdirektør 6091 Bjert
Henrik Valentin Jensen, Kandidat - Chefkonsulent og forfatter 3000 Helsingør
Henrik Warmdahl Pedersen, Kandidat - Senior Treasury Specialist 8660 Skanderborg
Henrik Winther  Nielsen, MBA, HD - Direktør 8471 Sabro
Hilmer Juhl  Christensen, Kandidat - Direktør, censornæstformand 6270 Tønder
Holger Høj Jensen, Cand. Merc. - Senior Director 6000 Kolding
Hongyan  Li, Ph.d. - Lektor 8210 Århus V
Ida Munk, Master - Rådgiver, Cand.mag 2000 Frederiksberg
Inge  Langhave, Ph.d. - Professor 7000 Fredericia
Inger Mørch Hauge, Kandidat - Uddannelsesleder 7400 Herning
Inger Wisborg McLeskey, Kandidat - Chefkonsulent i Region Hovedstaden, Center for HR og Uddannelse 2880 Bagsværd
Ingrid Henriksen, Kandidat - Lektor emeritus 2820 Gentofte
Ingrid Dalgaard Brunebjerg, Kandidat - CEO 8850 Bjerringbro
Ingrid Højgaard  Knudsen, Kandidat - Translatør, cand.interpret. 2400 København NV
Irene Marianne  Dalhoff, Kandidat - Manager 2950 Vedbæk
Ivan Bach, Kandidat - Direktør 8930 Randers NØ
Ivan Højer Holdensgaard, Cand.merc.(IVØ) - Adjunkt 9560 Hadsund
Ivan Stahl Jacobsen, Cand.merc. - Direktør 2800 Kongens Lyngby
Jacob Anker  Rasmussen, Kandidat - General Manager, Almirall Nordic 4000 Roskilde
Jacob Bach Pedersen, Kandidat - Tax partner, EY 9400 Nørresundby
Jacob Kjær Eskildsen, PhD - Professor 8330 Beder
Jacob Lego Boye, Kandidat - Konsulent 2500 Valby
Jacob Norvig Larsen, Ph.d. - Seniorforsker 2100 København Ø
Jacob Runeberg Pyndt, Master - Head of Wealth Management COO Office 2720 Vanløse
Jakob  Juul-Sandberg, Ph.d. - Videnadvokat, ph.d. 5500 Middelfart
Jakob Brix Vangsgaard, Kandidat - Ekstern lektor 9000 Aalborg
Jakob Dyrlund Arnoldi, Ph.d. - Professor 8270 Højbjerg
Jan Esbech, Kandidat - Senior Director 3600 Frederikssund
Jan Kondrup, cand.scient.oecon - Adm. direktør 3460 Birkerød
Jan  Ovesen, Kandidat - Bestyrelsesformand 2800 Kongens Lyngby
Jan Plantener, Cand. Merc. Aud. - Direktør i Nykredit 6710 Esbjerg V
Jan Anders  Sørensen, Ph.d. - ekstern lektor/fagansvarlig 2000 Frederiksberg
Jan Arild Wie, MBA, Cand.comm - Kommunikationschef 3450 Allerød
Jan Bagge Chang, Kandidat - Vicedirektør 4600 Køge
Jan Bo  Jakobsen, Ph.d. - Managing Director 2720 Vanløse
Jan Dich Mortensen, Kandidat - Lektor 8920 Randers NV
Jan Guldager Jørgensen, PhD i økonomi - Lektor, Institutleder 5700 Svendborg
Jan Krüger Bodholt, Kandidat - Økonomichef 8520 Lystrup
Jan Møller  Jensen, Ph.D - Lektor 5000 Odense C
Jan Peter  Larsen, Kandidat - Udviklingsdirektør  4690 Haslev
Jan Tanderup  Petersen, Master - Direktør 8260 Viby J
Jan Vang Brambini-Pedersen, Ph.d. - Professor, PH.D, sektionsleder 1879 Frederiksberg C
Jane  Bolander, Ph.d. - Professor, Ph.D. 2000 Frederiksberg
Jane Plesner  Thomsen, Kandidat - Marketingchef 9330 Dronninglund
Jane Thorhauge Møllmann, Kandidat - Director 8270 Højbjerg
Janni Høyer Thoft, Kandidat - Adjunkt KEA 4130 Viby Sjælland
Janni Overgaard Planche, Kandidat - Head of Integrated Business Planning 8660 Skanderborg
Jannik  Simmelsgaard, Kandidat - Regnskabschef 9000 Aalborg
Jarn  Schauby, cand.polit. - Direktør, cand.polit. 2800 Kongens Lyngby
Jean-Paul Peronard, Ph.d. - Lektor 5620 Glamsbjerg
Jeanette  Kiy, Kandidat - seniorkonsulent og underviser 2840 Holte
Jeanette  Lemmergaard, Ph.d. - Institutleder & lektor i Human Resource Management og Intern Kommunikation  5250 Odense SV
Jeanette  Thomsen, Kandidat - Lektor 3400 Hillerød
Jeanette  Willert, Ph.d. - Adjunkt/Assistant professor 2960 Rungsted Kyst
Jenny Hcau-Tin Woo, Master - Coach, MBC, MPA, RCNN 2100 København Ø
Jens Fejø, Ph.d. - Professor emeritus 2000 Frederiksberg
Jens Hansen, Kandidat - Indehaver 8660 Skanderborg
Jens Hennild, cand.jur - Direktør, cand.jur 2840 Holte
Jens  Holmgren, Ph.d. - Lektor, seniorkonsulent, Sektionsleder 8260 Viby J
Jens  Hørlück, Kandidat - Lektor emeritus 8240 Risskov
Jens  Kofoed, Kandidat - Salgsdirektør 2650 Hvidovre
Jens  Nicolaisen, Kandidat - Adm. direktør 4250 Fuglebjerg
Jens  Søndergaard, Master - Cand. scient. pol., MBA, Group Senior Vice President 2000 Frederiksberg
Jens Abild  Nielsen, Cand.merc - Lektor, Statsaut.revisor 3390 Hundested
Jens Bo Overvad, Kandidat - Strateg 3450 Allerød
Jens Christian  Mathiesen, Cand.techn.soc.,  -  Managing Partner 2840 Holte
Jens Cramer  Alkjærsig, Kandidat - Lektor, cand.oecon. 8270 Højbjerg
Jens Enevold Kristensen, Cand.Scient og MBA - Direktør 8330 Beder
Jens Eybye Sørensen, Kandidat - Senior Director - Business Enabling  8700 Horsens
Jens Gert Eibye  Sørensen, Master - Commercial Director 8270 Højbjerg
Jens Henrik Riis Andersen, Kandidat - konsulent og ekstern lektor 8270 Højbjerg
Jens Kristian Andersen, Kandidat - Erhvervsdirektør, cand. oecon. 2900 Hellerup
Jens Ladefoged Mortensen, fastansat - Lektor, Ph.D. 2100 København Ø
Jens Martinus  Pedersen, Kandidat - Direktør 5600 Faaborg
Jens Otto Damgaard, Cand.merc. - Statsautoriseret revisor 2840 Holte
Jens Overgaard Nielsen, Kandidat - Direktør 2830 Virum
Jens-Jacob  Nielsen, Master - Administrerende direktør 8800 Viborg
Jeppe  Schønfeld, Cand.merc. - CEO & Partner 2970 Hørsholm
Jeppe Vangsgaard, Kandidat - Adm. direktør 9000 Aalborg
Jeppe Højberg Thomsen, Master - Specialkonsulent 8722 Hedensted
Jeppe Loli Sørensen, Master - CFO / Økonomidirektør 6710 Esbjerg V
Jes Anker  Batting, Master - CEO 3450 Allerød
Jesper  Kreutzmann, Kandidat - Lektor 2500 Valby
Jesper  Pedersen, cand polyt, HD - Direktør 2900 Hellerup
Jesper Raalskov, Ph.d. - Adjunkt 8600 Silkeborg
Jesper Søderberg, Cand. Merc - Direktør 8270 Højbjerg
Jesper  Stier, Kandidat - Partner, Statsautoriseret revisor 7400 Herning
Jesper  Strandskov, cand.polit, dr.merc. - Professor 2900 Hellerup
Jesper Wang-Holm, cand jur - Kontorchef 3400 Hillerød
Jesper Dahl Jepsen, cand.merc.aud - Statsaut. revisor, cand.merc.aud 8600 Silkeborg
Jesper Engsig Christensen, Kandidat - Advokat, cand.jur. 7000 Fredericia
Jesper Erik Toth Jensen, Master - Cand.Merc 2300 København S
Jesper Nydam Wulff, Ph.d. - Lektor 8680 Ry
Jesper Præst Olsen, cand.merc.aud - Statsautoriseret revisor 6700 Esbjerg
Jette Bjerrehus, Kandidat - Kommunikationsdirektør 8270 Højbjerg
Jette  Ditlev, Kandidat - Direktør 7120 Vejle Øst
Jette  Lund-Egmose, Cand.merc. - Direktør 5250 Odense SV
Jette Thygesen, Ph.d. - Lektor, Ph.d. 6560 Sommersted
Jill Lillian Weiland  Mehlbye, Kandidat - Docent seniorforsker emerita 2605 Brøndby
Joachim Christian Meyer Andersen, Kandidat - Customer Experience Manager 11251 Stockholm, Sverige
Jochem  van Rijn, Cand.jur  - Commercial Director, Konsul, Underviser 8240 Risskov
Johanna Cecilia  Sax, Ph.d. - Head of  Business Non-Financial Risk & Controls CoE 2300 København S
John  Andersen, Statsaut. revisor - Fhv. statsaut. revisor 2000 Frederiksberg
John  Elling, Kandidat - Advokat, ekstern lektor 1855 Frederiksberg C
John Jagd, Kandidat - Revisionschef og økonomidirektør  4370 Store Merløse
John  Kristensen, Master - Afdelingsdirektør 2970 Hørsholm
John Guldborg Hansen, Cand.merc. - Ressourcechef 2860 Søborg
John Kenneth  Kæregaard, Master - Konsulent 2500 Valby
John Parm Ulhøi, ph.d.  - professor 8230 Åbyhøj
John Vestergaard Olesen, Ph.d. - Lektor 7400 Herning
Johnny Hejdemann Jensen, Kandidat - Executive Advisor - Corporate Strategy 2740 Skovlunde
Jon  Sundbo, Ph.d. - Professor 2800 Kongens Lyngby
Jon Black Andersen, Cand.comm. - Head of Corporate Branding 2820 Gentofte
Jon Vilhelm Lid  Andersen, Kandidat - Direktør 2970 Hørsholm
Jonas  Stubkjær, Kandidat - Chef for strategi og branding 2830 Virum
Jonas Hedegaard Knudsen, Cand.IT - Research Director 5000 Odense C
Jorge Simon  Izquierdo Diaz, Ph.d. - underviser og oversætter 2100 København Ø
Jørgen Basballe, Cand.oecon - Cand.oecon. 9500 Hobro
Jørgen Hansen, Cand.merc. - Direktør  2000 Frederiksberg
Jørgen  Hedevang, Kandidat - Cand.merc., Direktør 9000 Aalborg
Jørgen Huggler, dr.phil, mag.art. - lektor  2900 Hellerup
Jørgen  Nielsen, Kandidat - Ekstern lektor, advokat 9330 Dronninglund
Jørgen Rossini, Kandidat - Chief Project Manager I-19121 La Spezia SP, Italy
Jørgen Christian Slipsager Jacobsen, Kandidat - Statsaut.revisor 6440 Augustenborg
Jørgen Jeppe  Jensen, Master - Executive IT program leder 2950 Vedbæk
Jørgen Melgaard Pedersen, Cand Oecon  - CFO, Finance Director 8850 Bjerringbro
Jørgen Morton  Jessen, cand. jur - ekstern lektor. 6200 Aabenraa
Jørgen Torpe Kann, Kandidat - Advokat, cand.jur. 9320 Hjallerup
Jørgen Trankjær  Lauridsen, Ph.d. - Professor 5700 Svendborg
Jørgen Ulff-Møller Nielsen, Kandidat - Pensioneret Lektor 8464 Galten
Jørn  Senger, Kandidat - Founder, CEO 3140 Ålsgårde
Jørn Kjølseth  Møller, PhD - Lektor 4000 Roskilde
Julie Katinka Herdal Molbech, Kandidat - Senior Kommunikationsrådgiver 1709 København V
Jytte Jacobsen, Kandidat - Forretningsrådgiver 2820 Gentofte
Kaj  Kjærsgaard, Cand. polit. - Fhv. kontorchef 2920 Charlottenlund
Kaj Christian Glochau, cand.merc.aud - Partner, statsaut. rev. 6200 Aabenraa
Kamilla  Rolsted, Ph.d. - Konsulent 2000 Frederiksberg
Karen Sofie Rydahl, Cand.jur. - Universitetslektor, cand.jur. 2400 København NV
Karima  Tabuda, Kandidat - Casualty Manager 1909 Frederiksberg C
Karin Lausten, Kandidat - Lektor 5600 Faaborg
Karin Aaby Sørensen, Kandidat - Lektor 8270 Højbjerg
Karin Elisabeth Friis Buhmann, Dr.scient.adm. - Professor (mso) 1749 København V
Karin Skjødt Hindkjær, Kandidat - Direktør 2840 Holte
Karin Skov Lauritzen, Ph.d. - chefkonsulent 2100 København Ø
Karina Kim Egholm Elgaard, Ph.d., Cand.jur. - Adjunkt i moms- og skatteret 4000 Roskilde
Karl Rikard  Åberg, Ph.d. - Postdoctoral Research 58452 Witten, Deutschland
Karl Strange  Beck, Kandidat - Advokat 2100 København Ø
Karl-Heinz  Pogner, Ph.d. - Associate professor 2100 København Ø
Karolina Elzbieta  Osipowska, Kandidat - Direktør 2670 Greve
Karsten  Kolding, Kandidat - Direktør 4320 Lejre
Karsten  Rost, Kandidat - Manager 8270 Højbjerg
Karsten  Wiborg, Kandidat - Lektor 5250 Odense SV
Karsten Naundrup Olesen, PhD - Professor 4000 Roskilde
Karsten Pilegaard Johansson, Kandidat - Co-Owner and Board Member at Kjellerup Væveri A/S 2100 København Ø
Kasper Jönsson Granat, Cand.merc. - Produkt & Marketing Direktør 9000 Aalborg
Kasper Mok Andersen, Master - Business Intelligence Konsulent 2300 København S
Katharina Ruth  Woermann, Kandidat - Konsulent 22587 Hamburg, Deutschland
Kathleen  Wagner, Master - Strategikonsulent 7100 Vejle
Katrine  Friese, Kandidat - Direktionskonsulent for strategi og organisation 2300 København S
Keld  Harbo, Kandidat - Direktør 4300 Holbæk
Keld Søndergaard Holm, Cand.oecon. HD(F) - Head of businessdelevopment 2920 Charlottenlund
Keld Thornæs Andersen, Cand. merc - Direktør 3450 Allerød
Kenneth Brian  Hansen, Ph.d. - Ekstern lektor 1173 København K
Kim  Buch-Madsen, Kandidat - Selvstændig konsulent, foredragsholder og forfatter 4700 Næstved
Kim  Christensen, Ph.d. - Professor 8270 Højbjerg
Kim Hastrup, Kandidat - Kontorchef, Cand. jur, MPA 2500 Valby
Kim  Sparlund, cand. jur, HD - Direktør 2791 Dragør
Kim Budolph Johansen, Kandidat - Administrerende direktør / Commercial Leadership Advisor 2830 Virum
Kim Frederik Hattesen, Kandidat - Ekstern Lektor 8870 Langå
Kim Klarskov Jeppesen, Ph.d.. - Professor 3520 Farum
Kim Ulrik  Larsen, Cand Merc - Partner 5250 Odense SV
Kim Valbum  Rasmussen, Kandidat - Sekretariatsleder 4281 Gørlev
Kim Vestergaard Larsen, MBA - Sekretariatschef 2770 Kastrup
Kirsten  Andersen, Master - Chefkonsulent 5200 Odense V
Kirsten  Matzen, Kandidat - Chefkonsulent og lektor 8960 Randers SØ
Kirsten Bonde Sørensen, Ph.d. - Docent i kreativitet / DMJX / Danmarks Medie og Journalisthøjskole 8660 Skanderborg
Kit Claudi Grøn-Iversen, Kandidat - Professionelt bestyrelsesmedlem og chefkonsulent 2650 Hvidovre
Kjeld André  Mortensen, Kandidat - cand.ling.merc. og HD (A) 5871 Frørup
Klaus  Holmsberg, Kandidat - Direktør 5230 Odense M
Klaus Juel  Pedersen, Kandidat - Adm. direktør, cand.merc. 8930 Randers NØ
Klaus Kalsmose Jakobsen, Cand. Merc.(jur.) - Senior Manager 8270 Højbjerg
Klaus Møller Hansen, Ph.d. - Chefkonsulent 2000 Frederiksberg
Klaus Paakjær Okholm, cand. merc. aud - Statsaut.revisor, Partner 8270 Højbjerg
Knud Sinding, Ph.d. - Lektor, ph.d. 1824 Frederiksberg C
Knud Winther Dahl, cand.oecon - HR-konsulent 8220 Brabrand
Kresten  Thomsen, Cand.mag - Direktør 9400 Nørresundby
Kristian Koktvedgaard, Cand.merc.aud, Cand. Polit - Fagleder 2800 Kongens Lyngby
Kristian Anders Roe-Holst, Kandidat - Lektor, Ekstern lektor 5000 Odense C
Kristian Bech Andersen, Kandidat - Direktør 8382 Hinnerup
Kristian Herdal Molbech, Kandidat - Konsulent 1709 København V
Kristian Mohr Røge, Ph.d. - Økonomi konsulent 6000 Kolding
Kristian Saldern Smith, Kandidat - Partner 8660 Skanderborg
Kristian Søndergård  Møller, Kandidat - Revisor 8600 Silkeborg
Kristina  Brook, Master - Group Financial Controller 2100 København Ø
Kristina Ann Christensen Sisseck, Kandidat - Forretningsudvikler og entreprenør 2000 Frederiksberg
Kristina Risom Jespersen, Ph.d. - Lektor 8410 Rønde
Kristine  Bundgaard, Ph.d. - Adjunkt 8240 Risskov
Kurt  Bilde, Kandidat - Afdelingschef for webkontoret 5230 Odense M
Kurt Keldebæk  Rasmussen, Kandidat - Chefkonsulent 2640 Hedehusene
Lars  Benjaminsen, Ph.d. - Seniorforsker 2100 København Ø
Lars  Bentzen, Kandidat - Adm. Direktør, Cand.merc 9000 Aalborg
Lars Eith, Ph.d. - Management konsulent 2942 Skodsborg
Lars  Frimand, Master - Analytiker  8450 Hammel
Lars Grinsted, Cand.merc. - Produktchef 9681 Ranum
Lars  Lund-Nielsen, Master - Adm. Dir. 1311 København K
Lars  Rasmussen, Kandidat - Advokat (L) 5260 Odense S
Lars  Skriver, Ph.d. - Chefkonsulent og ph.d.-stipendiat i jura 2150 Nordhavn
Lars  Søgaard, Kandidat - Projektleder 1203 København K
Lars Bach  Andersen, Cand.scient.pol - Chefkonsulent 8200 Århus N
Lars Bjerregaard Mikkelsen, Ph.d. - Lektor 7442 Engesvang
Lars Bo Ive, Kandidat - Direktør, cand.merc. 2830 Virum
Lars Bonde  Lindberg, Cand.scient.soc - Direktør 1661 København V
Lars Brøchner Møller, Kandidat - Partner 4000 Roskilde
Lars Erik Harder Gelsing, Ph.d. - Lektor 9400 Nørresundby
Lars Gerlach Andersen, Master - Kontorchef, can.merc.aud. 8240 Risskov
Lars Grue Jensen, Cand.Oecon og PhD - Sr. Project manager, PhD 8680 Ry
Lars Hedemann Jess, Master - M.Sc.BA 8361 Hasselager
Lars Henrik  Kruse, Cand. Merc. - Forretningsudvikler 8000 Århus C
Lars Kirstein Andersen, Master - Business Director 3070 Snekkersten
Lars Kjærgård Terkilsen, Ph.d. - Senior Manager 7160 Tørring
Lars Knud  Abel, Kandidat - Konsulent, Cand.merc. 2880 Bagsværd
Lars Loftager Jørgensen, Cand. jur. - Partner, Cand.jur. 4000 Roskilde
Lars Peter Raahave Østerdal, PhD - Institutleder 1957 Frederiksberg C
Lars Stahl Rasmussen, Kandidat - Ekstern lektor / konsulent 3450 Allerød
Lars T. Christoffersen, Cand Oecon - Owner & Board Member 1000 København K
Lars Thaysen Kaae, Kandidat - Marketing Director 7190 Billund
Lasse  Wiberg, Kandidat - Udviklings og Forenklingsstyrelsen, Digital Transformation, Chief Advisor 2900 Hellerup
Lasse Krøgholt Bork, Ph.D in finance - Lektor 8660 Skanderborg
Laurs Laursen, Cand.merc. - Direktør, cand.merc. 8000 Århus C
Leif Andersen, Kandidat - Universitetslektor 6000 Kolding
Leif Marcus  Jeberg, cand. polyt - Direktør 4720 Præstø
Lena  Bruun Jensen, Kandidat - Forretningsudvikler/fundraiser 2300 København S
Lene  Sillasen, Kandidat - Afdelingschef for strategisk udvikling og styring 2700 Brønshøj
Lene Bredahl Schroll, Kandidat - Adm. direktør, partner 1614 København V
Lene Gilje Justesen, Ph.d. - Økonom 8660 Skanderborg
Lene Sønderby Bech, Ph.d. - Lektor 8700 Horsens
Lene Susanne  Klingemann, Cand.Merc. - Chefkonsulent 2450 København SV
Lennart Ricard Jønsson, cand.polit. - Managing Partner, cand.polit. 2900 Hellerup
Line  Skjødt, Cand. Merc. - Lektor 8240 Risskov
Linette Tangsgaard Nielsen, cand.oecon, Msc - Director 2720 Vanløse
Lisbeth  Christensen, Kandidat - Ejerleder 8270 Højbjerg
Lisbeth Eckhardt-Hansen, Cand.comm - Frivillighedskoordinator 3050 Humlebæk
Lise  Abrahamsson, Kandidat - Business Consultant/Executive Advisor 23941 Falsterbo, Sverige
Lise  Skov, Ph.D. - Konsulent 282 65 Bjärnum, Sverige
Lise  Tordrup, Ph.d. - Associate Professor 8320 Mårslet
Lise Katrine  Fuhr, Cand.merc.jur. - Direktør 3500 Værløse
Lise Nytoft Bergmann, Kandidat - Chefanalytiker 2870 Dyssegård
Lise Pilgaard Jeremiassen, Kandidat - Organisations- og ledelseskonsulent, seniorforsker 1864 Frederiksberg C
Liselotte  Madsen, Ph.d. - Professor 8240 Risskov
Lone  Gleberg, Kandidat - Lektor 4640 Faxe
Lone Ørtoft, Kandidat - Leder 9530 Støvring
Lone  Rysgaard, Master - Senior Manager 8270 Højbjerg
Lone Bak Strandgaard, Ph.d. - Innovationskonsulent, Ekstern lektor CBS  2100 København Ø
Lone Bredahl Jensen, Ph.d. - Dr. 5690 Tommerup
Lone Dalkjær Kavin, Ph.d. - Postdoc 7200 Grindsted
Lone Ries Karkov, Cand.mag, - Sekretariatschef 2000 Frederiksberg
Lotte  Thomas, Kandidat - Konsulent 8270 Højbjerg
Lotte  Wetterling, Kandidat - Retspræsident i Sø- og Handelsretten 2100 København Ø
Lotte Lisbeth  Andersen, Kandidat - Fuldmægtig, cand.merc.aud. 2500 Valby
Luke Anthony  Patey, Ph.d. - Seniorforsker  1705 København V
Mads Aage Henriksen, cand.merc, MBA - CFO 6000 Kolding
Mads Anders Kamp, Kandidat - Senior Vice President HR, Cand.merc. 2300 København S
Mads Gudesen Plovdahl, Kandidat - Direktør 4800 Nykøbing F
Mads Hulgaard Jensen, Master - Direktør 8520 Lystrup
Mai Skjøtt Linneberg, Ph.d. - PHD Lektor 8270 Højbjerg
Mai-Britt Herløv  Petersen, Kandidat - Selvstændig konsulent 2450 København SV
Maibritt  Thoft-Christensen, Master - Consultant 2950 Vedbæk
Majbritt Krogh Wang, Kandidat - Ledelsesrådgiver 2680 Solrød Strand
Margit Malmmose, Ph.d. - Lektor 8210 Århus V
Margit Elisabeth  Nsofor, Kandidat - Lektor, cand. merc. 8471 Sabro
Margrethe Lyngs Mortensen, Master - ekstern lektor, rådgiver  2100 København Ø
Maria  Hesselø, Kandidat - Kommunikationskoordinator 2830 Virum
Maria  Moberg, Kandidat - Risk Manager 4200 Slagelse
Maria C. Cederstrøm-Friis, Kandidat - Cand. merc. (int) 9000 Aalborg
Maria Elisabeth Johansen From, Kandidat - Direktør 1807 Frederiksberg C
Maria Klinke Johannsen, Kandidat - Erhvervspsykologisk konsulent 2500 Valby
Maria Kümpel Nørgaard, ph.d. - Consumer Scientist 8355 Solbjerg
Maricela  Christensen, Kandidat - Lektor i gymnasiet. Undervisningsassistent på CBS (2008-2014), SDU (2006-2009) og på Universidad Nacional Autónoma de México 5230 Odense M
Marie  Herly, Ph.d. - Forretningskonsulent 8000 Århus C
Marisol S. Jensen, Ph.d. - Business Development Manager 9330 Dronninglund
Markela  Dedopoulos, Master - CEO 3520 Farum
Martin  Ahler, Executive MBA - Administrerende direktør 8270 Højbjerg
Martin  Teilmann, Kandidat - Konsulent 2950 Vedbæk
Martin  Zanchetta, Cand.merc.aud, HD - CFO 8240 Risskov
Martin Hannibal  Knudsen, Phd - Phd, Lektor 5000 Odense C
Martin Kjærsgaard Nøhr, Cand.Merc SCM - Senior Category Manager 2800 Kongens Lyngby
Martin Nors Hansen, Kandidat - Senior Tax Manager, ekstern lektor 2300 København S
Martin Petri Bagger, Ph.d. - Data Scientist 8260 Viby J
Martin Smedegaard Jensen, Kandidat - Porteføljeforvaltningschef 8240 Risskov
Martine Cardel Gertsen, Ph.d. - Forretningsudvikler 2920 Charlottenlund
May Wenche  Strømsnes, Kandidat - CEO, bestyrelsesmedlem 8000 Århus C
Merete Nørby, Ph.D. - Chefkonsulent 3500 Værløse
Merete Britt Rønnebæk, Kandidat - Selvstændig 2840 Holte
Mette  Abrahamsen, Cand. mag, MPA,  - Projektleder 5600 Faaborg
Mette  Asmild, PhD - Professor 3550 Slangerup
Mette  Damsø, Cand.merc.aud. - IT Project Manager 8210 Århus V
Mette  Herskind, Cand. jur. - Advokat 2900 Hellerup
Mette  Knudsen, PhD,MSc - Professor og centerleder 5000 Odense C
Mette Mønsted, Phd. - Professor emeritus 2100 København Ø
Mette  Nymark, Kandidat - Chefkonsulent 8270 Højbjerg
Mette  Ohm, Ph.d. - Chefkonsulent 3500 Værløse
Mette  Vedel, Ph.d. - Ekstern lektor 5300 Kerteminde
Mette Aagaard Reumert, Ph.d., Cand.Merc - Upstream Planning Manager 4060 Kirke Såby
Mette Apollo Rasmussen, PhD, Cand.soc.,  - Forskningsassistent 2670 Greve
Mette Hvid Johannesen, Kandidat - Fuldmægtig 8000 Århus C
Mia Nørby Pladsbjerg, Kandidat - Commercial Director 8355 Solbjerg
Michael Andersen, cand.oecon. - Kapitalforvaltningsdirektør 6200 Aabenraa
Michael  Andersen, PhD  -  Lic.merc - Lektor 2880 Bagsværd
Michael  Augustine, Kandidat - Adm. direktør 4400 Kalundborg
Michael Bang, cand.merc. - Adm. direktør 4750 Lundby
Michael Bregendahl, Kandidat - Lektor 8600 Silkeborg
Michael  Christensen, Ph.D. - Lektor 8250 Egå
Michael  Christiansen, Cand.merc. (Markedsøkonomi) - Erhvervschef  9500 Hobro
Michael  Giese, Master - Strategic Market Manager 4000 Roskilde
Michael  Hedegaard, Kandidat - Ekstern Lektor, cand.oecon. 1411 København K
Michael  Kallestrup, Kandidat - Chefkonsulent 9000 Aalborg
Michael  Kværndrup, Kandidat - Product Manager 8800 Viborg
Michael  Mortensen, Kandidat - Statsaut. revisor 8381 Tilst
Michael Anthonius  Buksti, Cand.polit - Kommunikationsdirektør 3100 Hornbæk
Michael Bilde Hinrichsen, Cand.merc. - Redaktør 2100 København Ø
Michael Friis Glibstrup, cand.merc., EMBA - CEO 7800 Skive
Michael Gram  Thrane, cand.oecon. - Lektor emeritus, cand.oecon. 2840 Holte
Michael Hartung Mortensen, Kandidat - Partner 8362 Hørning
Michael Teit Nielsen, ph.d. i økonomi - Vicedirektør 2830 Virum
Michael Tvede Schleimann Tell, Ph.d. - Lektor 2100 København Ø
Michael Vendelbo Mikkelsen, Kandidat - Advokat 3220 Tisvildeleje
Mikael  Iversen, Ph.d. - M&A Konsulent, Ph.d 2650 Hvidovre
Mikael Esmann Jensen, Kandidat - Account Manager 2820 Gentofte
Mikkel  Falk, Master - Executive Director 5700 Svendborg
Mikkel  Juul-Nyholm, Cand.merc. - Finance Director 8660 Skanderborg
Mikkel Anker Müller Christoffersen, Kandidat - Business Manager 5580 Nørre Aaby
Mogens  Dilling-Hansen, Kandidat - Lektor 8270 Højbjerg
Mogens Holm, Master - Områdechef 1810 Frederiksberg C
Mogens Bøgh Vindbjerg, Kandidat - Kommunikationsrådgiver 8600 Silkeborg
Mogens Marinus  Brock, Kandidat - Konsulent, medejer  7400 Herning
Mogens Ove  Madsen, Ph.d. - Lektor 9600 Aars
Mogens Stoustrup Jensen, Kandidat - Finanschef 8410 Rønde
Monika Ingrid Maria  Janfelt, Ph.d. - Chefkonsulent 2300 København S
Morten  Byrdal, Kandidat - Director, Head of Trading  9620 Aalestrup
Morten  Jarlund, Kandidat - Partner og indehaver 8410 Rønde
Morten  Koch-Hansen, Kandidat - Senior Process Engineer 4140 Borup
Morten  Rask, cand.merc., ph.d. - Lektor 8660 Skanderborg
Morten  Siglev, Kandidat - Head of Global Marketing 2000 Frederiksberg
Morten  Søndergaard, Kandidat - Senior Specialist 8600 Silkeborg
Morten Ebbe Juul Nielsen, Ph.d. - Lektor 2000 Frederiksberg
Morten Grau Lilly Christensen, Master - Selvstændig (corporate finance) 6400 Sønderborg
Morten Kristiansen Veng, Statsaut. revisor - Partner 8920 Randers NV
Morten Petersen Broberg, Ph.d. - Professor 2840 Holte
Morten Toft Boesen, Kandidat - Indehaver 4000 Roskilde
Mustafa Khalil Mahmood, Ph.d. - Ekstern lektor  6400 Sønderborg
Nico Schou Sørensen, Master - Governance Advisor, Censor 2900 Hellerup
Nicole Franziska Gisela  Richter, Ph.d. - Associate Professor of International Business and Management 5000 Odense C
Niels  Ankersen, Kandidat - Bid Excellence Executive 2920 Charlottenlund
Niels  Arildsen, Kandidat - Partner, cand.merc. 2800 Kongens Lyngby
Niels  Bjørn-Andersen, PhD - Professor, Lic.merc. 3060 Espergærde
Niels Fold, Ph.d. - Professor 1350 København K
Niels Haldrup, PhD - Professor 8220 Brabrand
Niels  Hannemose, Kandidat - Lektor 8240 Risskov
Niels  Kaae, Kandidat - Director 1852 Frederiksberg C
Niels  Lauritzen, Kandidat - Lektor cand. polit 4220 Korsør
Niels  Nolsøe, Ph.d. - Lektor 6330 Padborg
Niels  Rom, Ph.d. - Model validator 2300 København S
Niels Bering Larsen, Kandidat - Head of Digitalization and IT/IT og Digitaliseringschef 8220 Brabrand
Niels Chr. Larsen, Kandidat - Selvstændig konsulent 3050 Humlebæk
Niels Christian  Schou, Kandidat - Advisor, revisor. Ejer 69124 Heidelberg, Deutschland
Niels Erik  Eberhard, Cand. Oecon - Direktør 3200 Helsinge
Niels Erik  Sandalgaard, Ph.d. - Lektor 9990 Skagen
Niels Erik Holm Nannerup, Ph.d. - Lektor, Cand.oecon, ph.d. 5250 Odense SV
Niels Henrik Kristiansen, Cand. scient. adm - Vice President 3460 Birkerød
Niels Henrik Lehde Pedersen, cand.polit, PhD - cand.polit, PhD 3460 Birkerød
Niels Ivar  Selsmark, Kandidat - Chefkonsulent 2000 Frederiksberg
Niels Joseph Jerne Lennon, Ph.d. - Lektor 8270 Højbjerg
Niels Laurits Peter  Michaelsen, Cand. oecon - tidl. Statistisk konsulent 8240 Risskov
Niels Lolk Koefoed, Cand.merc. - Pens. lektor 9000 Aalborg
Niels Olesen  Nielsen, Cand.merc - Statsautoriseret revisor 6400 Sønderborg
Niels Olufson Høyer, Kandidat - Økonomidirektør/lektor 8920 Randers NV
Niels Papsø Espersen, Kandidat - Lektor og ekstern lektor i erhversøkonomi  2860 Søborg
Niels Peter  Mols, Ph.d. - Professor 8000 Århus C
Niels Vestergaard Olsen, Master - Virksomhedsrådgiver 7800 Skive
Niels-Christian  Holt, Master - CFO 2850 Nærum
Nils Karl  Sørensen, Lektor - Lektor, ph.d. 6100 Haderslev
Nina Fauerholdt Ånerud, Cand.mag, M.Sc - Projektleder 2820 Gentofte
Nis Hansen Obling, Cand oecon - Direktør, cand.oecon. 5500 Middelfart
Olav Vorup Jensen, cand.merc.  - Selvstændig 5250 Odense SV
Ole  Bjørn, Kandidat - Adm.direktør, cand.merc. 8000 Århus C
Ole  Christensen, Kandidat - Ekstern lektor 8330 Beder
Ole Drengsgaard, Master - Pensionist 8000 Århus C
Ole  Friis, Ph.d. - Ass. professor 7400 Herning
Ole Fynbo, Cand. merc - Partner 3060 Espergærde
Ole Hagh, cand.merc. - Lektor emeritus 8240 Risskov
Ole Hansen, Kandidat - Business Development Director 2000 Frederiksberg
Ole  Kristensen, Master - Direktør   8660 Skanderborg
Ole Birger  Neerup, HD - Statsaut.revisor 3400 Hillerød
Ole Ejnar  Andersen, Kandidat - direktør, ekstern lektor 2830 Virum
Ole Michael  Friis, Ph.d. - Indehaver 5230 Odense M
Ole Stegmann Mikkelsen, Ph.d. - Lektor 6400 Sønderborg
Ole Stenvinkel Nilsson, Ph.d. - Direktør, Stenvinkel Consult 2800 Kongens Lyngby
Otto May Petersen, Cand.jur. - Direktør 2300 København S
Palle Geleff, lic. polit - Koncerndirektør 2970 Hørsholm
Palle Grøn Kjeldsen, Kandidat - Chefkonsulent 4700 Næstved
Palle L.  Nielsen , Kandidat - CEO, Ekstern lektor, bestyrelsesmedlem  9690 Fjerritslev
Paul  Skarregaard, Master - Product Owner, heading organisational transformation in BESTSELLER 8600 Silkeborg
Paula  Peare, Ph.d - Lektor 8340 Malling
Peder Fløe, cand.merc - Solution Manager, cand.merc. 8000 Århus C
Peder  Østergaard, Ph.d. - Lektor 8660 Skanderborg
Peder Fredslund Møller, Cand. oecon. - Professor 8250 Egå
Peer Roer Pedersen, Cand.merc. - Direktør 8600 Silkeborg
Per  Blenker,  cand.merc. - Lektor 8270 Højbjerg
Per  Østergaard, cand. psych - Lektor & ekstern konsulent 7860 Spøttrup
Per  Randrup, cand.merc.aud. - Head of Transfer Pricing 2830 Virum
Per Klavstrup Mathiasen, Kandidat -  Tidligere  Kommunaldirektør 3000 Helsingør
Per Lindegaard Hjorth, Kandidat - Forbundsformand, cand.ling.merc. 2100 København Ø
Per Madsen  Svejvig, Ph.d.-grad - Associate professor 8600 Silkeborg
Per Steen  Lorentsen, Kandidat - Konsulent og Ekstern Lektor 2650 Hvidovre
Per Vagn Freytag, cand. merc., ph.d. - Professor 6100 Haderslev
Per Vinther Møller, Kandidat - Bestyrelsesformand 7500 Holstebro
Pernille  Møller, Kandidat - Teamleder, Netværk for Bæredygtig Udvikling  9310 Vodskov
Pernille  Rosengaard, Kandidat - Head of Communications 2830 Virum
Pernille Dissing Sørensen, Ph.d. - Videnchef 6000 Kolding
Pernille Groth Nicolaisen, Kandidat - Chief Finance Business Partner 8370 Hadsten
Pernille Zoey Nataschia  Rydén, Ph.d. - Ph.d., Studieleder og lektor 4000 Roskilde
Peter  Ellehuus, Kandidat - Økonomichef 5220 Odense SØ
Peter  Enevold, Kandidat - Direktør 5540 Ullerslev
Peter  Helstrup, Cand Merc, HDA - Direktør Cand Merc, HDA 2960 Rungsted Kyst
Peter Høffner, Ph.d. - Kontorchef Skattestyrelsen  8660 Skanderborg
Peter  Kjær-Pedersen, Cand.Merc. - Finance Director 8382 Hinnerup
Peter Mehlbye, Kandidat - Ledelseskonsulent 2000 Frederiksberg
Peter Neergaard, Ph.d. - Professor 28492 Perstorp, Sverige
Peter Nordgaard, Kandidat - CFO/COO 2300 København S
Peter  Reedtz, cand. merc. - Direktør, cand.merc. 2920 Charlottenlund
Peter  Servais, Ph.d. - Civilökonom 5881 Skårup Fyn
Peter  Starup, Ph.d. - Lektor 8270 Højbjerg
Peter  Villumsen, Cand.merc. - Fhv. Senior Vice President 2840 Holte
Peter Arent Benkjer, Cand.merc.aud. - Statsaut. revisor 3500 Værløse
Peter Arnold  Busck, Cand. Merc.  - Adm. Direktør 8680 Ry
Peter Arnt  Nielsen, Ph.d. - Professor 1824 Frederiksberg C
Peter Henrik  Strunch, Cand. merc., eMBA - Marketingdirektør 2970 Hørsholm
Peter Holdt Christensen, Ph.d. - Lektor, Ph.D. 3460 Birkerød
Peter Johannes  Bang, Master - Afdelingschef/General Manager  2950 Vedbæk
Peter Kragh  Falkenberg, Cand.merc.aud - Statsaut. revisor 2800 Kongens Lyngby
Peter Laub  Christoffersen, cand.act. - Direktør, cand.act. 2840 Holte
Peter Mølgaard Nielsen, Cand.merc. - Ekstern lektor 1660 København V
Peter Nørgaard Petersen, Kandidat - Konsulent  6000 Kolding
Peter Sam  Loft, Kandidat - kommunaldirektør 2930 Klampenborg
Peter Vejlgaard  Arbs, Kandidat - Direktør, cand.merc. 2970 Hørsholm
Peter Vilhelm  Carøe, Kandidat - Direktør 2820 Gentofte
Peter Winther Schrøder, Cand. polit - Chief Analyst 2000 Frederiksberg
Pia Aarestrup, Kandidat - Ekstern Lektor, CBS; Part Time Marketing Consultant OCTLIGHT og Free-Lance Marketing Consultant Anycore Tag 2970 Hørsholm
Pia Carle  Bayer, Cand jur - Org. development partner 2820 Gentofte
Pia Frank Warming, Kandidat - VP, Head of HR & Communication 2830 Virum
Poul  Bjerregaard, Kandidat - pensioneret direktør, cand.merc. 8210 Århus V
Poul  Dines, Kandidat - direktør, ekstern lektor 1420 København K
Poul  Due, cand.oecon. - Direktør 1908 Frederiksberg C
Poul  Skovgaard, Kandidat - Direktør og partner   3500 Værløse
Poul Bonde Jensen, Ph.d. - Konsulent 9000 Aalborg
Poul Erik  Nielsen, Kandidat - Tilkaldedommer ved Retten i Aalborg 9000 Aalborg
Poul Ernst  Rasmussen, cand.merc. / ceo - cand.merc. / ceo 6000 Kolding
Poul Houman Andersen, Ph.d. - Professor 9000 Aalborg
Poul Kudal Guldbæk, cand.merc.aud, HD - Konsulent 9260 Gistrup
Povl Erik Rostgaard Andersen, cand.oecon, Ph.D. - Lektor emeritus, konsulent 8660 Skanderborg
Preben Bang Mikkelsen, Kandidat - Statsaut.revisor 2760 Måløv
Raghava Rao  Mukkamala, Ph.d. - Associate Professor 2300 København S
Rasmus  Jessen, Cand.merc - Programmanager 9000 Aalborg
Rasmus  Lema, Ph.d. - Lektor 2200 København N
Rasmus Bo Pedersen, Kandidat - Ledelsesrådgiver, HR Chef 2630 Taastrup
Reimer  Ivang, Ph.d. - CEO Better World Fashion  9210 Aalborg SØ
Renate Nørgaard Nielsen, Ph.d. - Management konsulent 8260 Viby J
René Nielsen, Ph.d. - Lektor 9000 Aalborg
René Bugge  Bertramsen, Kandidat - Uddannelseschef 1300 København K
René Chester Goduscheit , Ph.d. - Professor 8600 Silkeborg
René Claus  Larsen, Kandidat - Lektor 8600 Silkeborg
René la Cour Sell, Kandidat - Direktør 4174 Jystrup Midtsj
René Schjøtt Brogaard, Kandidat - Områdedirektør 8600 Silkeborg
Rikke Horup, cand. merc. HRM - Lektor 2830 Virum
Rikke  Lindekilde, Cand. psych. Ph.d. - cand. psych. Ph.d. 8230 Åbyhøj
Rikke Holmslykke Kristensen, Ph.d. - Statsautoriseret revisor 6580 Vamdrup
Rikke Sofie  Drejer, Master -  ekstern lektor 2100 København Ø
Robert Axel Hinnerskov, Master - Økonomi- og administrationschef 4160 Herlufmagle
Romanas  Narusis, Kandidat - Senior Portfolio Manager 6200 Aabenraa
Rosemonde Youbi Lærke Hansen, Kandidat - Økonomi ansvarlig 8700 Horsens
Rune  Bille, Kandidat - Chef for Odense Idrætspark 5230 Odense M
Rune Thorbjørn Jason Clausen, Ph.d. - Leder af Forskning, Udvikling og Innovation 8250 Egå
Sabine  Müller, Ph.d. - Resarch & Insights Lead at LEGO Ventures 8600 Silkeborg
Said  Khorassani, Kandidat - Strategi- og Innovationskonsulent 1726 København V
Samia Sofie  Kappe, Kandidat - Adm. Direktør 2840 Holte
Sanne  Borges, Kandidat - Seniorrådgiver, Menneskerettigheder og Erhverv, Amnesty International Danmark 2800 Kongens Lyngby
Sara Line  Bohn, Kandidat - Adm. direktør  2700 Brønshøj
Sara Sejersten Sayk, Kandidat - SMV-chef 2000 Frederiksberg
Sarah Helene  Roloff, Kandidat - Managing Director 3060 Espergærde
Shihua  Mogensen, Cand. merc - Ekstern Lektor 6400 Sønderborg
Sofie  Nilsson, Kandidat - Forhandlingsdirektør 1850 Frederiksberg C
Sofie Dahlgaard Ambeck, Kandidat - Senior Category Manager 7840 Højslev
Sonja Barfod Lund, Ph.d. - Sprogkonsulent 1661 København V
Søren Andersen, Kandidat - Virksomhedsrådgiver 8800 Viborg
Søren Brøndum, Ph.D (econ) - Partner 3460 Birkerød
Søren Eschen, Cand.merc. - Area Export Director 9210 Aalborg SØ
Søren Gade, cand. oecon - Projektchef 3520 Farum
Søren Holm, Kandidat - Direktør, S Holm & Co 2900 Hellerup
Søren  Hyre-Fenneberg, Kandidat - Netværksdirektør 5500 Middelfart
Søren Jensen, Kandidat - Lektor 6700 Esbjerg
Søren Bergh Jensen, Kandidat - Intern revisionschef 2670 Greve
Søren Christian  Sørensen, Kandidat - Selvstændig 8330 Beder
Søren Erik  Nielsen, Kandidat - Lektor 8300 Odder
Søren Marinus  Sørensen, Master - Bestyrelsesmedlem 8781 Stenderup
Søren Mølgaard Grinderslev, Kandidat - Cand. jur. 8960 Randers SØ
Søren Mølgård  Sørensen, cand. merc. - Vicedirektør 2800 Kongens Lyngby
Søren Næsborg Jensen, Cand.jur., ph.d. - Tax Partner, Ph.D. 8270 Højbjerg
Søren Peter  Nielsen, Master - Partner, statsaut. revisor 8240 Risskov
Søren Peter Lund  Andersen, cand.merc.  - Statsaut.revisor 8000 Århus C
Søren Rask Nymark, Ph.d. - Senior Manager   2100 København Ø
Søren Wonsild  Glud, Kandidat - Statsaut.revisor 3520 Farum
Steen  Garst, Kandidat - Group IT Project Manager 8660 Skanderborg
Steen Jensen, cand.merc.aud, HD - Statsaut. revisor 9530 Støvring
Steen  Madsen, Cand. Merc SOL - Direktør, cand.merc. 5450 Otterup
Steen  Rasmussen, Kandidat - Økonomidirektør 3050 Humlebæk
Steen  Skriver, Master - Lektor 8700 Horsens
Steen  Sørensen, Kandidat - Forretningsudvikler 2920 Charlottenlund
Steen Villemoes, Cand. polit. - Cand. polit. 2100 København Ø
Steen Friis Thielsen, Kandidat - Lektor, Ekstern lektor og privat ledelseskonsulent 6100 Haderslev
Steen Nepper  Larsen, Master - Lektor 3060 Espergærde
Steen Thyregod Scheuer, Ph.d. - Professor 2880 Bagsværd
Stefan Ring Thorbjørnsen, Ph.d. - Ekstern lektor 2840 Holte
Steffen Damborg, Kandidat - Direktør 8200 Århus N
Steffen  Pihlblad, Kandidat - Generalsekretær 2100 København Ø
Steffen Bjerregård Holm, Kandidat - Uddannelseschef 7400 Herning
Sten Errebo Jørgensen, cand. polit - cand. polit. 2900 Hellerup
Stephanie Tannya Coee  Hammer, Kandidat - Executive Coach & Executive Search 2820 Gentofte
Stephen Holger  Biering-Sørensen, Kandidat - Chefkonsulent 8230 Åbyhøj
Sune Dencker Kjærgård, Kandidat - CTO 8541 Skødstrup
Susanne  Hauzmann, Kandidat - Forstander af Herberget Hellebro 2770 Kastrup
Susanne  Jensen, Ph.d. - Data manager, ph.d 9500 Hobro
Susanne  Lindholm, Kandidat - Direktør 2920 Charlottenlund
Susanne Meldgaard, Kandidat - Direktør i eget konsulentfirma (freelance) 8660 Skanderborg
Susanne Refslund, Cand.jur, Lektor - Lektor, cand.jur. 8260 Viby J
Susanne  Simonsen, Kandidat - Translatør, Cand.ling.merc. 5500 Middelfart
Susanne Arnholtz Docherty, Master - centerchef 2400 København NV
Susanne Bilde Bruun, Kandidat - Lektor 6000 Kolding
Susanne Reinholdt  Andersen, Kandidat - Kontorchef 3660 Stenløse
Suzanne Charlotte Beckmann, Ph.d. - Direktør 1915 Frederiksberg C
Sven Skovmand Eriksen, Kandidat - Chefkonsulent 2000 Frederiksberg
Svend Pedersen, Cand. Merc - HR Direktør 9330 Dronninglund
Svend Torp Jespersen, Ph.d. - Specialist, ph.d. 2770 Kastrup
Tage  Andersen, cand.merc. - Seniorpartner 8464 Galten
Tage Koed  Madsen, Dr. merc & ph.d - Professor 5000 Odense C
Tanja  Lundgaard, Kandidat - HR Direktør  7100 Vejle
Teddy Kær Jacobsen, cand. polit - Direktør, cand.polit. 2800 Kongens Lyngby
Thilde Nørgaard Kristensen, Cand.merc - Cand.merc MIB 2700 Brønshøj
Thomas  Bæk, Ph.d. - Director Strategy and Business Development 8800 Viborg
Thomas Bjerrehus, Kandidat - Udviklingschef, cand.merc. 8270 Højbjerg
Thomas  Christensen, cand. polit. - Programchef 2840 Holte
Thomas  Neumann, Ph.d. - Lektor 8200 Århus N
Thomas  Overvad, Kandidat - Investeringsdirektør, CIO 2800 Kongens Lyngby
Thomas  Poulsen, PhD - Lektor, ph.d. 2200 København N
Thomas  Tøth, Ph.d. - Management Consultant 1900 Frederiksberg C
Thomas Bernhard  Olsen, Cand.polyt, HD-U, E-MBA - Direktør 2930 Klampenborg
Thomas Boe  Bramsen, Kandidat - Marketingchef 2830 Virum
Thomas Borup Kristensen, Ph.d. - Associate Professor 9260 Gistrup
Thomas Christian  Einfeldt, Cand. Oecon. - Partner 2450 København SV
Thomas Feldborg Lohse, Kandidat - Lektor 2100 København Ø
Thomas Fisker Toldbod, Ph.D - Adjunkt  9210 Aalborg SØ
Thomas Hagelund Helsgaun, Master - Managing Director 7800 Skive
Thomas Mollerup Lanng, MBA - CMO 8920 Randers NV
Thomas Øyvind  Gysting, Cand.merc.  - Director 8520 Lystrup
Thomas Riise Johansen, Ph.d. - Professor (mso.) 2610 Rødovre
Thorbjørn Bak Jensen, Kandidat - Data analytiker 8200 Århus N
Thorkild Høllsberg Mathiasen, Cand. merc. - Økonomidirektør, cand.merc. 8240 Risskov
Thorkild Kristen Nielsen, Civilingeniør - Senior Director 6400 Sønderborg
Thøger Einar  Carstensen, Kandidat - adjunkt,  3050 Humlebæk
Thrine Rimdal Nørgaard, Kandidat - HR Chef 7130 Juelsminde
Thuy Li  Dao, Ph.d. - Business Developer 9220 Aalborg Øst
Thyge Christian Dahl  Hansen, cand. agro. - Direktør 2840 Holte
Tine  Mathiassen, Kandidat - CEO & Founder 2100 København Ø
Tom  Hefting, Ph.d. - Rådgiver 2970 Hørsholm
Tom Slot Engsted, Cand.oecon., Ph.D. - Professor, Cand.oecon., Ph.D. 8210 Århus V
Tomas  Riegels-Jørgensen, Master - Sales & Marketing Manager 6040 Egtved
Torben  Kristensen, Kandidat - Selvstændig 3060 Espergærde
Torben  Mønsted, Kandidat - Konsulent 2950 Vedbæk
Torben Petersen, Cand.jur., advokat - Jurist, juridisk rådgiver 2800 Kongens Lyngby
Torben Rasmussen, Cand.merc.aud - Bestyrelsesformand 8270 Højbjerg
Torben  Worm, cand.polyt., ph.d., MBA - Lektor, sektionsleder 5230 Odense M
Torben Abildgaard Hansen, Cand. Merc. - Direktør 9000 Aalborg
Torben Bystrup  Jacobsen, Kandidat - Seniorkonsulent 8000 Århus C
Torben Peter  Due, Kandidat - Senior Konsulent 2000 Frederiksberg
Torben Vilhelm Walmar Andersen, Kandidat - Head of Sales 5800 Nyborg
Torsten Vagn  Ringberg, Ph.d. - Professor 2920 Charlottenlund
Troels  Beltoft, Kandidat - CEO  8270 Højbjerg
Troels Michael  Lilja, Ph.d. - Lektor, ph.d. 5260 Odense S
Troels Oliver Vilms Pedersen, Kandidat - Programchef 5000 Odense C
Tue Tyge  Møller, Cand. jur. - Independent Senior Advisor 3070 Snekkersten
Uffe  Nikolajsen, Statsaut. revisor - Statsaut.revisor 2800 Kongens Lyngby
Uffe Sønderhousen, civilingeniør - civil.ing. 2000 Frederiksberg
Uffe  Thaarup, cand merc - Kommunikations- og marketingchef 9970 Strandby
Uffe Benne  Johansen, cand. merc. - Direktør, cand.merc. 2840 Holte
Ulla Bach Rosendal, Cand.scient.adm., MPO - Selvstændig konsulent 2930 Klampenborg
Ulla Bøge Mikkelsen, Kandidat - Adm.direktør, Ekstern lektor  1402 København K
Ulla Terese Hovgaard  Ramlau, Kandidat - Strategisk rådgiver, kommunikationsrådgiver 2100 København Ø
Ulrik  Grimstrup, Kandidat - Communication Manager 2100 København Ø
Vibeke Lundgaard Bjørk, Kandidat - Regnskabsassistent 9530 Støvring
Viggo Nedergaard  Jensen, Cand. scient. pol. - Direktør 2820 Gentofte
Villy  Dyhr, Cand.Scient, HD - Forbundssekretær 2450 København SV
Villy Juul Rasmussen, Kandidat - Ledelseskonsulent 3000 Helsingør
Vlad Stefan  Lichtenthal, Kandidat - Strategi Konsulent 6300 Gråsten
Willi Schaarup  Reimann, Diplom - Konsulent 2300 København S
Wolfgang Dieter  Gerstlberger, Ph.d. - Professor 10125 Tallinn, Estonia
Xenia Brun Bonde, Ph.d. i Økonomi - Specialkonsulent 5260 Odense S
Yih-Jeou  Wang, Kandidat - Int. koordinator 3540 Lynge
Yvonne Barnholdt, Kandidat - Konsulent  og rådgiver 2000 Frederiksberg